Dé online drogisterij met duizenden artikelen tegen de beste prijzen.

Shop

Paradon blister 2 x 10

2.30

Artikelnummer: 87213 Categorie:

Paracetamol en propyfenazon hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking.  ToepassingParadon HTP Paracetamol/propyfenazon/coffeïne 250/150/50 mg wordt gebruikt bij:koorts en pijn bij griep en verkoudheidhoofdpijnkiespijnzenuwpijnspitspierpijnmenstruatiepijn. SamenstellingDe werkzame bestanddelen zijn 150 mg propyfenazon, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: aardappelzetmeel, microkristallijne cellulose (E460), polyvidon (E1201), talk (E553b), colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551), magnesiumstearaat (E470b), gezuiverd water Gebruik:Volwassenen: 1à 2 tabletten per keer, maximaal zes tabletten per dag.De periode tussen twee toedieningen dient tenminste 4 uur te bedragen.Paradon HTP Paracetamol/propyfenazon/coffeïne 250/150/50 mg tabletten zijn niet geschikt voor gebruik bij kinderen. Niet gebruiken bij- bij afwijkingen in het bloedbeeld- in het derde trimester van de zwangerschap- bij ernstig hartfalen Lees voor gebruik de bijsluiter. Registratiehouder:Healthypharm B.V.Nieuwe Donk 34879 AC Etten-Leur